• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
  • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 3 تیر, 1402
موقعیت : تهران

مشخصات

  • نام مدیریت:فاطمه میرزایی اسکوئی
  • تلفن تماس: 04433744730
  • تلفکس: 04433744504
  • آدرس دفتر: ارومیه، شهرک صنعتی فاز 2، خیابان 15، پلاک 12
  • سایت:www.atraorthoped.com
  • ایمیل: info@atraorthoped.com
  • شبکه های اجتماعی:  تلگرام  اینستاگرام    واتس اپ

دانلود کاتالوگ

ویدئو مجموعه

درباره شرکت کننده نمایشگاه

شرکت آترا ارتوپد ارومیه به عنوان اولین تولید کننده ایمپلنت‌هاي آناتوميكال استیل و تیتانیوم در ایران، فعالیت خود را با اخذ مجوزهاي لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین دریافت استانداردهاي مدیریت کیفیت و گواهینامه‌های اروپايي در سال 1385 در زمینه تولید ایمپلنت‌های ارتوپدی و ستون فقرات آغاز نموده و تا کنون فعالیت خود را در این حوزه جهت شناسایی و تأمین نیازهای مراکز درمانی و بیماران در چارچوب الزامات قانونی مرتبط و همچنین تحقق اهداف متصور شرکت به شرح ذیل ادامه داده است:
1- حفظ و بهبود کیفیت محصولات تولیدی با استفاده از کنترل و پایش شاخص های کیفیت و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه،
2- وجه روز افزون به تحقیق و پژوهش و بالا بردن آگاهی و دانش فنی پرسنل شرکت،
3- تولید محصولات متنوع با در نظر گرفتن نیازمندیهای مشتری. ادامه داده است.
این شرکت با اتکا بر گسترش تولید محصولات فناورانه، متنوع و با کیفیت، گواهي تحقيق و توسعه در زمینه تخصصي تجهيزات پزشكي را در سال 1396 از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی و سپس پروانه تحقیق و توسعه را از سوی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت کسب نمود که حاصل ادامه این روند منجر به اخذ تأییدیه شرکت دانش بنیان تولیدی (صنعتی) توسط شرکت آترا ارتوپد ارومیه در بهمن ماه سال 1397 گردید. همکاری این شرکت با مهندسان جوان و مراکز دانشگاهی جهت تحقیق و توسعه در حوزه محصولات تولیدی و فرآیند تولید آن‌ها، شرکت آترا ارتوپد ارومیه را در میان سه شرکت دانش بنیان تولیدی (صنعتی) فعال در دسته فناوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در استان آذربایجان غربی قرار داده است. در تاریخچه فعالیت این واحد تولیدی، کسب مقام کارآفرین برتر کشوری در سال ۱۳۸۸، قرارگیری در میان کارخانه های برتر صنعتي ايران در سال 1393، کسب واحد نمونه صنعتي در حوزه صنایع نوین در سال 1394 و کسب عنوان کارآفرین برتر و دبیر کانون کارآفرینی استان آذربايجان غربي در چندین دوره توسط مدیریت شرکت نیز مشاهده می‌گردد که تمامی این افتخارات حاصل تلاش شبانه روزی مدیریت و پرسنل این واحد تولیدی می باشند.
مدیریت و پرسنل شرکت آترا ارتوپد بر این باورند که حفظ و ارتقا کیفیت محصولات، هدفی است والا که تنها با تلاش مستمر و مدیریت جامع نگر حاصل می شود. در این راستا هریک از کارکنان شرکت خود را در برابر تامین کیفیت محصولات مسئول میداند و اعتقاد دارد که به طور پویا برای افزایش سطح کیفیت عملکرد خود به منظور دستیابی به اهداف بیان شده باید تلاش نمود. مدیریت شرکت خود را به براورده ساختن الزامات قانونی و الزامات استانداردهای ISO 13485:2016 و ISO 9001:2015 متعهد دانسته و تلاش دارد که از تمامی منابع و توان سازمان در جهت حصول به این اهداف و حفظ و بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت استفاده نماید و همواره خود را ملزم به اجرای دقیق سیستم مدیریت کیفیت در شرکت و رهبری صحیح این حرکت کیفی می داند. این خط مشی به صورت سالانه مورد بازنگری قرار می گیرد.

موقعیت

تهران
بالا