• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
  • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 26 فروردین, 1403
موقعیت : تهران

مشخصات

  • نام مدیریت:  سید محمود کمالی
  • تلفن تماس:02122778200
  • تلفکس:02122792540
  • آدرس دفتر: خیابان پاسداران بین نیستان نهم و دهم پلاک ۳۰۴ 
  • سایت: www.ehyarail.com
  • ایمیل:Info@ehyarail.com
  • شبکه های اجتماعی:  تلگرام  اینستاگرام    واتس اپ

دانلود کاتالوگ

ویدئو مجموعه

درباره شرکت کننده نمایشگاه

شرکت احیاء ریل ایرانیان در تاریخ 1396/05/02 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس وبه شماره ۵۱۲۸۵۴ در اداره ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و بعنوان یکی از زیر مجموعه های هولدینگ بازرگانی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاءسپاهان باماموریت ایجاد وتوسعه حمل ونقل ریلی(در امور حمل ونقل بین المللی و داخلی اعم از ریلی،ترکیبی،شامل فعالیتهای فورواردری،کارگزاری،تخلیه وبارگیری ومشاوره در حوزه حمل ونقل ریلی و امور سرمایه گذاری وهمچنین خدمات تشریفات گمرکی وترخیص کالا وتجهیز مبادی تخلیه وبارگیری )فعالیت خود را آغاز نمود.

زمینه های اصلی فعالیت

۱- کارگزاری حمل و نقل: با توجه به نیاز مبرم مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ، مهم ترین وضروری ترین پروژه شرکت در اولین سال فعالیت خود، مدیریت درست و بهینه بارگیری و حمل سنگ آهن از معادن سنگان به بندرعباس وتخلیه وبارگیری کنستانتره وگندله درایستگاه احیاء سپاهان بوده است . درهمین راستا شرکت توانست طی سال۹۶حجم عملیات خود را به بیش از یک میلیون و هفتصد هزار تن برساند.

۲- عاملیت حمل ونقل: شرکت احیاء ریل ایرانیان در نظر دارد با خرید بخش های گوناگون ناوگان ریلی اعم از انواع واگن های باری ، لکوموتیو اصلی و مانوری وتامین تجهیزات تعمیر ونگهداری ، بدل به اولین شرکت خصوصی گردد که به تملک تمامی اجزاء تشکیل قطار نائل آمده است. دراین راستا شرکت در گام نخست خرید ۱۲۰۰ دستگاه واگن لبه بلند باری ، ۲۰ دستگاه لکوموتیو اصلی و ۱۰ دستگاه لکوموتیو مانوری را دستور کارخویش قرار داده است.

شرکت احیاء ریل ایرانیان با جذب نیروی متخصص و جوان و با تکیه بر دانش و تجربه مدیران با سابقه و متخصص در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی کشور توانسته است در پیشبرد اهداف شرکت قدم بردارد.همچنین شرکت توانسته است با جذب دانش آموختگان رشته راه آهن قدم بزرگی در زمینه حمایت از فارغ التحصیلان و استفاده از نیروهای متخصص در صنعت ریلی بردارد.
پرسنل شرکت
استراتژی و چشم انداز

شرکت احیاء ریل ایرانیان با تکیه بر دانش و تجربه کارکنان خود در ارائه خدمات حمل و نقل ریلی بار ، از سال 1396 شروع به فعالیت نموده است و اعتقاد به ارائه خدمات با کیفیت و توسعه فرآیندهای شرکت منجر به انتخاب یک الگوی بین المللی گردید که در این راستا استاندارد ایزو 9001 انتخاب شد.

چشم انداز شرکت :

ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل (به خصوص حمل مواد معدنی) تا سال 1404 ، این شرکت از زمان تاسیس تا کنون مفتخر به دریافت گواهینامه های ملی متعددی شده که در این خصوص می توان به برترین فورواردری ریلی کشور در سال1397 اشاره نمود.این شرکت با الگو قراردادن الزامات استاندارد فوق رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل می باشد :

رشد و افزایش سودآوری شرکت از طریق توسعه فعالیت ها در حوزه حمل و نقل باری

ارتقاء سطح کیفیت خدمات با تمرکز بر نیازها و انتظارات بالفعل و بالقوه ذی نفعان

ارتقاء سطح دانش پرسنل شرکت به عنوان سنگ زیرین

به کار گیری فناوری های نوین و توسعه حمل و نقل ریلی در سطح کشور

شناسایی ریسک ها و فرصت ها منطبق با صنعت حمل و نقل ریلی

کاهش مصرف سوخت و مصرف بهینه انرژی در حمل و نقل ریلی و صرفه جویی در مصرف انرژی

کاهش آلاینده های زیست محیطی

کمک به ارتقاء سطح پدافند غیر عامل کشور به لحاظ تجهیز زیرساخت های ریلی

تقویت رویکردحمل و نقل ریلی بین المللی با توجه به زیر ساخت های ریلی

موقعیت

تهران
بالا