• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
  • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 10 آبان, 1401
موقعیت : تهران

مشخصات

نام مدیرعامل محمد صفارزاده
تلفکس ۰۲۱۶۶۱۲۰۶۱۱
ایمیل info@safaff.com
سایت WWW.safaff.com
آدرس

 

آدرس

درباره شرکت کننده نمایشگاه

( شرکت صفا رایحه بعنوان بازوی توانمند تهیه عطر و اسانس و مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی کشور در سال 1335تاسیس شده است. در اختیار داشتن آرشیوی کامل از عطر ها و اسانس های پرفروش جهان، ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با لابراتوآرهای پیشرفته و حرفه ای شرکاء تجاری در اروپا، امکانات و تسهیلات کم نظیریرا برای تولید در ایرانپدید آورده است و این حاصل نیم قرن تجربه ماست.هم اکنون این امکان وجود دارد تا بیش از 4000مدل عطر و بیش از 2500 نوع مواد اولیه شامل اسانس های طبیعی روغنی، سنتپک و عصاره ها به راحتی در دسترس مجتمع های تولیدی قرار گیرد.
شرکت صفا رایحه بمنظور ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه تامین انواع عطر و اسانس صنعتی مورد مصرف صنایع شوینده، رایحه آرایشی و بهداشتی، واحدی به عنوان مشاوره ایجاد کرده است. ضرورت ایجاد چنین واحدی با توجه به نیاز صنایع مذکور به مشاورین متخصص از سالها پیش احساس می شد.این مرکز با ارتباط نزدیک با پرفیومرها وشیمی دانان معتبر فرانسوی و با بهره گیری از پرسنل مجرب که سالیان متمادی در این زمینه فعالیت داشته اند، سهم بسزایی در بالا بردن دانش فنی و انتخاب و تولید رایحه مورد نظر، منطبق با مشخصات سفارش صنایع و مشتریان دارد.
ما در شرکت صفارایحه، مشتری را شریک تجاری خود می دانیم، لذا بر آنیم با شناسایی نیاز بازار و خلق اسانس های مناسب و جدید، با اتکاء به سرمایه های انسانی و فنی ، نقش مهمی در ایجاد سود و ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان خود ایفا نماییم. تولید سریع و با کیفیت و مدیریت بهینه زنجیره تامین تضمین کننده منافع مشتریان و سلامت مصرف کنندگان خواهد بود. همین اینک با افتخار اعلام می داریم اولین تولید کننده اسانس های آرایشی و بهداشتی در کشور عزیزمان هستیم.

موقعیت

تهران
بالا