• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
  • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 27 خرداد, 1403
موقعیت : تهران

مشخصات

  • نام مدیریت: مسعود محمودیان اصفهانی
  • تلفن تماس: 78الی03152374777 -43الی03152373942
  • تلفن همراه:
  • آدرس :اصفهان – شهرک صنعتی سه راهی مبارکه – بین خیابان ششم و هفتم – پلاک 1/5
  • سایت: https://farazmehr.com/
  • ایمیل:info@farazmehr.com
  • شبکه های اجتماعی:  تلگرام  اینستاگرام    واتس اپ   ایتا

دانلود کاتالوگ

ویدئو مجموعه

درباره شرکت کننده نمایشگاه

تاریخچه و معرفی شرکت

         شرکت فراز مهر اصفهان درسال 1369 با هدف طراحی و تولید تجهیزات دندانپزشکی تاسیس گردید و تاکنون با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا توانسته نامی درخشان را در این صنعت بدست آورد.  

      شرکت فراز مهر اصفهان با نام  برند تجاری FarazDentine و بصورت جداگانه ) Dentine  و Faraz ( محصولات خود را درطی بیش از سه دهه گذشته به جامعه دندانپزشکی ایران عرضه داشته است.  

      این مجموعه با تمرکز بر تولید یونیت صندلی دندانپزشکی همگام با تکنولوژی و طراحی روز دنیا توانسته محصولی شایسته ی ایران  و ایرانیان به بازارهای داخل و خارج از ایران ارائه نماید  .

      ساختار مدیریتی این شرکت همواره در تلاش بوده که بصورت پویا و نظام مند در توسعه و بهینه سازی صنعت تجهیزات دندانپزشکی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش فنی روز و تجربه بلند مدت  ، وظیفه خود را در قبال صنعت دندانپزشکی به بهترین شکل انجام دهد.  

       با چنین رویکردی و با توجه به نیازها ، نظرات و تکنولوژی روز،  تأمین کمی و کیفی نیازهای مشتریان در اولویت قرار گرفته است.         شرکت فراز مهر اصفهان در حال حاضر با اشتغال بیش از 60 نفر بصورت مستقیم و 500 نفر به صورت غیر مستقیم به عنوان يك شركت پیشتاز در زمینه طراحی و تولید تجهیزات دندانپزشکی و خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند .

تولید نامی این شرکت سالانه 1500 دستگاه می باشد که در حال حاضر 800 دستگاه در سال تولید می نماید وآمادگی افزایش تولید را بطور کامل دارد.

محصولات تولید شده در شرکت فرازمهر اصفهان دارای استانداردهای ایزو 9001، ایزو 13485  ، استاندارد ملی ایران وIMED              ( استاندارد از سازمان غذا و داروی ایران) می باشد. 

      عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت در طی سالیان متمادی ، همواره بر این اساس بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون ساخته و بیش از پیش ، بخشی ازدغدغه های دندانپزشکان عزیز این مرز و بوم را از جمله تامین تجهیزات ، تامین قطعات یدکی وخدمات پس از فروش را مرتفع نماید. 

     شرکت فرازمهر اصفهان در سالهایی نه چندان دور به کشورهای آسیای میانه ، عربستان ، سوریه و  … صادرات بسیار موفقی داشته و با رویکردهای جدید قدمی برای صادرات مجدد این محصولات به کشورهای دیگر از جمله همسایگان برداشته است. 

بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است.

      شایان ذکر است که در مجموعه ما کار آفرینی بطورمستقیم و غیر مستقیم ، بی نیازی از واردات ، رضایتمندی مشتریان و  ارائه بهترین خدمات، مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است  .

 * *********************************************************************

موقعیت

تهران
بالا