• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
 • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 10 اردیبهشت, 1402
موقعیت : تبریز

مشخصات

 • نام مدیریت: عبدالحسین مُحجل امامی
 • تلفن تماس: 0415995
 • تلفکس:04134329161
 • آدرس دفتر: کیلومتر 35 جاده تبریز به آذر شهر شهرک صنعتی شهید سلیمی انتهای 45 متری اول انتهای 30 متری چهارم جنوبی
 • سایت: www.mehrsteel.com
 • ایمیل:  info@mehrsteel.com
 • شبکه های اجتماعی:  تلگرام  اینستاگرام    واتس اپ

دانلود کاتالوگ

ویدئو مجموعه

درباره شرکت کننده نمایشگاه

شرکت فولاد مهر سهند با سرمایه گذاری بخش خصوص در سال 1387 شروع به فعالیت نمود که همزمان با شروع فعالیت خود در بخش فولاد، کار تاسیس کارخانه در شهرک شهید سلیمی را نیز در اولویت کار خود قرار داد. به گونه ای که عمليات اجرائي اين کارخانه در زميني به مساحت 3.5 هکتار در سال 1387 شروع و در ارديبهشت ماه سال 1388 مورد بهره برداري قرار گرفته است. گفتنی ست در طول سنوات گذشته ظرفيت اسمي اين واحد تولیدی طي 4 فقره اصلاحيه به ميزان 320 هزار تن توليد انواع لوله و پروفيل فولادي در سال رسيده است. کيفيت به عنوان يک اهميت آستانه اي از اولويت دارترين فعاليت هاي شرکت بوده و استقبال بازار از توليدات کارخانه بهترين دليل اين ادعا مي باشد. عليرغم مشکلات موجود در محيط کسب و کار، شرکت فولاد مهر سهند علاوه بر جلوگیری از خروج ارز و همچنین ایجاد بستر کاری امن برای انواع گروه های درگیر، توجه به مسئوليت هاي اجتماعي از قبيل حفظ و نگهداري از محيط زيست، ايمني و سلامت کارکنان و تعامل و همکاري با تشکل هاي مردم نهاد را در برنامه های کلان خود دنبال کرده است. رشد و تعالي نيروي انساني به عنوان سرمايه واقعي ، جلب رضايت و تکريم مشتريان به عنوان ولي نعمتان اصلي و هم چنين مسئوليت پذيري در قبال جامعه، چهار چوب حرکت فولاد مهر سهند بوده است.
بازاریابی و فروش محصولات در بازارهاي بین المللی با رویکرد هویت بخشی به برند “ساخت ایران” در بازارهای هدف صادراتی و همچنین تحقیقات و توسعه فن آ‌وري ها و دانش های جديد و رقابتی از طريق توليد محصولات ويژه صادراتي، تلاش در جهت خوشنامي و ارتقاء برند شرکت و ارزآوری از وظایف اصلی واحد صادرات می باشد.
گفتنی ست شرکت فولاد مهر سهند با اتکا به توان ملی و خود باوری صنعتگران و نخبگان ایرانی، اینک یکی از صادرکنندگان موثر در بخش صادرات غیر نفتی به حساب می آید و در حال حاضر، با افتخار کالای ایرانی را به کشورهای: عراق، ترکمنستان، عمان، افغانستان، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، قطر، ازبکستان، امارات، ترکیه، سوریه، سنگاپور، قبرس، آفریقای جنوبی، اندونزی و لبنان صادر می کند.

[contact-form-7 id=”5″]

موقعیت

تبریز
عکس پروفایل
ادمین ادمین
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات ایمنی برای معامله
 1. در ملاقات با فروشنده از مکان امن استفاده کنید
 2. از معاملات نقدی خودداری کنید
 3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید
بالا