• مرجع اطلاع رسانی نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
 • تماس با ما:09192004156

شرح

تاریخ : 4 مرداد, 1402
موقعیت : تهران

مشخصات

 • نام مدیریت: مجید عباسپور
 • اطلاعات تماس:صدای مشتری:041۷۲۲۲
  تلفن دفتر فروش تهران: 021۴۴۳۸۳۶۱۴-۵
  تلفن مدیریت فروش: ۰۹۱۲۳۵۷۹۲۴۳
 • دفتر مرکزی (آدرس کارخانه):کیلومتر ۲۰ جاده تبریز – تهران – کوی صنعتی عباسپور
 • دفتر فروش تهران:فلکه دوم صادقیه- بزرگراه اشرفی اصفهانی- بزرگراه جلال آل احمد- خیابان شایق جنوبی- انتهای کوچه دوم- پلاک 16 – کدپستی: ۱۴۷۱۷۱۶۸۸۱
 • فروشگاه شماره ۱:تبریز، میدان جهاد، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی سیلو، فروشگاه آدرین – شماره تماس: ۰۴۱۳۴۴۳۹۴۲۴
 • سایت:www.abbaspour.com
 • ایمیل:info@abbaspour.com
 • شبکه های اجتماعی:  تلگرام  اینستاگرام    واتس اپ

دانلود کاتالوگ

ویدئو مجموعه

درباره شرکت کننده نمایشگاه

گروه صنعتی عباسپور آدرین بدوا در سال ۱۳۳۵ با نام تافی عباسپور و با پشتکار و درایت مرحوم حاج علی اکبر عباسپور در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز تاسیس و فعالیت خود را شروع نمود. در دهه ۵۰ با مدرنیزه شدن تجهیزات و تلاشهای شبانه روزی مرحوم حمید عباسپور (فرزند ارشد حاج علی اکبر عباسپور) رشد کمی و کیفی قابل توجهی حاصل گردید و با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا، افراد متخصص و مجرب و همچنین استقبال مشتریان عزیز در سراسر ایران پهناور تنوع محصولات روز به روز افزایش یافته و مخطوط تولید جدید ودر نتیجه کالا های متنوع تری به سبد محصولات اضافه گردید که این امر علاوه بر بازار های داخلی باعث جلب توجه بازار های بین المللی نیز گردید که در کنار صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها به موفقیت هایی نیز در این عرصه از قبیل دریافت طاق طلایی اروپا (کیفیت و تکنولوزی) ، جایزه تعهد مادرید ( کیفیت جهانی ) و همچنین اولین سیب سلامت در ایران ، واحد نمونه کیفیت وایمنی در سال ۹۳ و…دست یافت .
در سال ۱۳۹۰ این مجموعه به نام کنونی شرکت گروه صنعتی عباسپور ادرین تغیر نام داد و در حال حاضر با مدیریت آقایان مجید و مهران عباسپور با بیش از ۱۰۰ تنوع محصولی و با بکار گیری افراد متخصص و جوان در زمینه تولید ،توزیع و فروش فعالیت می نماید .توفیق اشتهارآدرین منحصر به تنوع تولیدات نیست بلکه حاصل پشتکر وخلاقیت کارکنان ، کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان است.
آزمایشگاه وکنترل کیفیت :

آزمابشگاه شرکت گروه صنعتی عباسپور آدرین مجهز به بروزترین وپیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی است که توسط تیمی کارشناس، مجرب وجوان اداره می گردد. کلیه مواد مورد استفاده در خطوط تولید قبل از استفاده از لحاظ بهداشتی کیفی کنترل شده و پس از تولید مورد استفاده قرار می گیرند. محصول به صورت منظم ومستمر در مراحل مختلف تولید کنترل شده سپس مجوز انتقال به انبار محصولات صادر می گردد. کیفیت تعهد ماست وما پایبند این تعهد خواهیم بود.
شعب و نمایندگی های گروه صنعتی عباسپور-آدرین

این مجموعه یکی از بزرگترین و مجربترین شبکه های فروش در بازار های داخلی و بین اللمللی را داراست که با ناوگان حمل و نقل وسیع وقدرتمندی پشتیبانی می گردد و شامل ۱۲ شعبه فروش در مرکز استانها و بیش از ۵۰ عاملیت فروش در سراسر کشور می باشد که توسط افرادی برجسته ، متبحر و متخصص در زمینه فروش و توزیع مدیریت می گردد تا محصولات تولیدی خود را به بهترین نحو و در سریعترین زمان بدست مصرف کنندگان برساند .

موقعیت

تهران
بالا